www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przepis Grażyny Wolszczak na Święta

Kiedyś stała w kuchni i szorowała cały dom. Teraz szkoda jej na to czasu! Jak więc spędzi święta Grażyna Wolszczak?

Te aktorki nie mają lekkiego życia! Nie dość, że trzeba ciągle wyglądać kwitnąco, to jeszcze trzeba we wszystkich wywiadach bez przerwy mówić o doskonałym spełnianiu się w roli matki, żony i gospodyni domowej. Także Grażyna Wolszczak przez wiele lat uważała, że warto wcielać w życie wizerunek idealnej pani domu. Zwłaszcza w czasie poprzedzającym święta.

– Kilka razy ambitnie próbowałam przygotować sama całą Wigilię. Szczerze muszę przyznać, że był to mały koszmar. Urobiona po łokcie nie miałam już siły na cieszenie się rodzinnym spotkaniem – żali się aktorka w wywiadzie dla pisma „Ona”.

Na szczęście w tym roku będzie inaczej! Grażyna Wolszczak nie ma bowiem zamiaru zbytnio się przejmować i brać na siebie zbyt wiele obowiązków.

– W tym roku pracuję do 21. grudnia, więc zostaną mi tylko trzy dni na przygotowania. Ale wcale się tym nie przejmuję. Na pewno upiekę jakieś ciasto, może dwa. Przygotuję śledzie na kilka sposobów. Na pewno podam indyka w pierwszy dzień świąt. Resztę zamówimy – beztrosko macha ręką aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>