www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Przekształcają Krupę! A ona poprawia

Krupa: „Media przekształcają moje słowa”!

Modelka komentuje plotki na swój temat. Dzięki swojemu profilowi na Facebooku ma okazję wyjaśnić pewne sprawy. Modelka odniosła się do artykułu, w którym pisano, że zazdrości Rubik sławy.

„Śmieszy mnie jak media lubi zmieniać moje słowa, jak ja nigdy nie powiedziałam ze Rubik jest taka sławna!!! Powiedziałam ze POWINNA WYKORZYSTAC SWOJ „MIEDZYNARODOWY SUKCES” DO ZROBIENIA CZEGO DOBREGO…..”- napisała.

Skomentowała także artykuł zatytułowany: ”Joanna Krupa i Anja Rubik- czy będzie wojna w Top Model”. Wyjaśniła, że nie ma żadnego kontaktu z Anją i nie zamierza go mieć. „Jaka wojna? Ja z ta osoba prawie nigdy nie rozmawiałam przed tym. I teraz nie musze w ogóle i sie z tego bardzo cieszę…. Jak ktoś próbuje robić innemu krzywdę i na złość (nie będę mówić co się stało) to ja nie mam ochoty być bliska z taka osoba. Bardzo jestem happy o to, że teraz jest jak jest…karma karma karma”- napisała na Facebooku.

Pomimo ogromu błędów dało się wyczytać z jej postów, że faktycznie zależy jej na zwierzętach. Nie wszczyna awantur bez powodu i dba o losy czworonogów. Czy uda jej się zmienić podejście Anji Rubik i sprawić, że ta zrezygnuje z prawdziwych futer?

Zobacz również: Awantura Top Modelek!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>