www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prus z Guzowską będą wymiatać!

Aktorka Anna Prus i posłanka, mistrzyni boksu zawodowego Iwona Guzowska znalazły się w ekipie, która już w lutym będzie nieźle „wymiatać„.

W lutym bowiem na antenie TVN pojawi się polska wersja światowego hitu – „Wipeout” czyli po naszemu „Wymiatacze„.

Gdyby ktoś nie wiedział, ten program rozrywkowy realizowany jest na ekstremalnym torze przeszkód, na którym walczą cztery drużyny. W naszym przypadku będą to Polacy, Ukraińcy, Białorusini i połączone siły Czechów i Słowaków.

Zawodnicy mają do pokonania pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód, który został wybudowany specjalnie na potrzeby programu w Argentynie. Na lądzie, w wodzie, błocie, powietrzu śmiałkowie walczą o puchar Wipeout Cup w wyjątkowo ekstremalnych konkurencjach, jak np. przejście po wąskiej krawędzi przy ścianie, tak aby ruchome rękawice nie zepchnęły zawodnika do błota.

Każda z drużyn składa się z dwudziestu zawodników, a Polskę reprezentują m.in. Iwona Guzowska – mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie, posłanka, Maciej Dębosz – policjant, komisarz w serialu „W 11”, Anna Prus – aktorka, Tomasz Kucharski – kajakarz, mistrz olimpijski z Sydney, Tomasz Puzon – karateka stylu kyokushin, Martyna Majak – artystka cyrkowa oraz Katarzyna Drzyżdżyk – modelka.

Jak widać, mocno zróżnicowana pod względem umiejętności ekipa, która wymiatać będzie już od lutego na antenie TVN.

aka

Prus_Anna

Guzowska_Iwona


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>