www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prosto z Paryża na pierwszy koncert w Polsce

Przez wielu uznawana za największą współczesną gwiazdę muzyki francuskiej – ZAZ – wystąpi 8 listopada w Palladium!

Pochodząca z Francji ZAZ jest jednym z największych muzycznych odkryć ostatnich lat. Jej debiutancki album wydany w 2010 roku rozszedł się w setkach tysięcy egzemplarzy, a singiel „Je Vieux” błyskawicznie podbił najważniejsze listy przebojów na całym świecie. Już 8 listopada wszyscy fani artystki i muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć ZAZ
w warszawskim klubie Palladium, podczas jej pierwszego koncertu w Polsce.

Paweł Kwiatkowski, współorganizator koncertu mówi: W ZAZ ujęła mnie jej muzykalność i wyjątkowy głos oraz kompozycje nawiązujące do najlepszych tradycji muzyki francuskiej. Dotychczasowe recenzje z występów artystki są bardzo entuzjastyczne, media z ogromnym uznaniem wypowiadają się na temat talentu ZAZ oraz niezapomnianych wrażeń jakie dostarczają jej koncerty. Dodajmy jeszcze rewelacyjną płytę oraz wysokie miejsca na listach przebojów jakie zajmuje jej repertuar, także w Polsce, i wniosek nasuwa się sam. Jako STX JAMBOREE musieliśmy zaprosić ZAZ na koncert do Polski.

Stanisław Trzciński, współorganizator koncertu dodaje: ZAZ to niewątpliwie jedna z największych niespodzianek muzycznych 2010 roku. Po kilku miesiącach od wydania jej debiutanckiego albumu wśród moich znajomych ciężko było znaleźć osobę, która nie znałaby co najmniej singlowego „Je Vieux”. Cieszę się, że jako pierwsi będziemy mogli zaprezentować wokalistkę polskiej publiczności. Nie mam wątpliwości, że jej koncert będzie wyjątkowy i wszystkim zapadnie w pamięci na długo.

aka

ZAZ (c) Raphael Frydman

Początek koncertu w Palladium o godz. 19, wejście od g. 18.

Bilety w cenie 130 i 230 zł brutto (w tym 8% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe ): www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebliet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci sklepów Media Markt i Saturn. Bilety już w sprzedaży!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>