www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prokop i Wellman otulili drzewa

Dorota Wellman i Marcin Prokop – goście specjalni akcji „Żubranka” otulili drzewa na zimę. Towarzyszyli im miłośnicy natury, którzy wspólnie z aktorami Grupy Artystycznej z Puszczy przeprowadzili wielką akcję otulania.

Zbadali „obiekty” za pomocą specjalnych narzędzi: „żubrometru” i „żubroskopu” podgrzewając atmosferę wspólnej zabawy. Chyba nie trzeba dodawać, że przy tym nikomu nie było zimno!

W tym roku Żubranko jest blisko natury! Dlatego dzieli się swoim ciepłem z tymi, którzy go potrzebują. Otuliło więc drzewa i całkiem sporo osób. A to dopiero początek. W kolejce czeka kolejnych 250 000 obiektów!

Ci, którzy przyłączyli się do akcji – lub zostali wciągnięci do zabawy przez aktorów – otulaczy dostali futro oraz limitowaną kolekcję najmodniejszych tej zimy, specjalnych PIN-ów z hasłami nawiązującymi do akcji: „I trawa”, oraz „Jestem z puszczy”. Dla tych, którzy żałują, że nie mogli wziąć udziału w akcji czeka niespodzianka.

Na jednym z otulonych drzew przy Rondzie de Gaulle`a w Warszawie przypięte są małe i duże PINy. Można je przypiąć do własnego futra. Kto pierwszy ten lepszy. Wcześniejsza rozgrzewka wskazana!

To już IV odmiana żubrankowego ubranka. Atutem tegorocznej kreacji jest ciekawa forma. Futerko w zielonym kolorze jest miłe w dotyku, chroni butelkę przed utratą zimna, a smakoszy żubrowej trawy przed „odmrożeniami”.

2111

31

4-dodatkowe6-dodatkowe


Wpisz komentarz

  1. 23 grudnia 2010 20:35

    Drzewa (1996) - Movie:

    Drzewa (1996) – Movie…

Podobne posty:

/* */?>