www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Project ZOA – awangardowa geometria

Project ZOA – ze swoją najnowszą kolekcją X-HE BEAT! f/w 2013 zaskoczył uczestników FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2013 oraz miłośników mody.Pełny pokaz zawierający zarówno damskie jak i męskie sylwetki okazał się wielkim sukcesem.

Wielowarstwowość i asymetria – to cechy doskonale oddające charakter zróżnicowanej i jednocześnie bardzo spójnej kolekcji projektantki Anny Młynarczyk, znanej jako Annomalia.

Połączenie tkanin i dzianin z mariażem wełny, atłasu oraz filcu nadało dzięki krojom blisko sylwetki specyficznego dla projektantki indywidualnego sznytu, w postaci charakterystycznych taliowań – także poprzez geometrie w pikowanych akcentach strojów.

W kolorystyce dominowały szarości, czernie, biele i granaty. Nie zabrakło kontrastów w postaci bieli, kremu i amarantu, które połączone i wymieszane ze sobą w gustownym, krawieckim kolażu stawiają jakość ubrań na najwyższym poziomie godnym marki high-fashion, z zachowaniem unikalności  awangardowego smaku.

Kolekcja prêt-à-porter zdobyła duże zainteresowanie zaraz po pokazie, a linia BASIC stworzona przez ZOA okazała się być niezwykle pożądana wśród kupców w dziale Showroom. Linia dla mężczyzn już zyskała uznanie pośród znanych nazwisk z branży filmowej, bo na wybiegu podczas FWP kolekcje firmował swoim nazwiskiem aktor Robert Olech (znany z takich produkcji jak „Układ Zamknięty” oraz seriali telewizyjnych).

Wpisz komentarz

  1. 19 czerwca 2013 17:22

    ivonka:

    Przestrzegam przed nawiązaniem z Panią Anną Młynarczyk i Firmą Projekt ZOA jakiejkolwiek współpracy – gdyż nie jest to osoba godna polecenia, a co najważniejsze w interesach – jest osobą NIEWYPŁACALNĄ.

Podobne posty:

/* */?>