www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Próba spektaklu „Twoje pocałunki Mołotowa”

9 stycznia w Teatrze Imka odbyła się próba medialna spektaklu „Twoje pocałunki Mołotowa” w reżyserii Wojciecha Błacha. W spektaklu zagrają Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch.

 

 „Twoje pocałunki Mołotowa” jest najpopularniejszą sztuką dramaturga Gustavo Ott. Została przetłumaczona na język angielski, duński, niemiecki, francuski, grecki i jest wystawiana z powodzeniem w kilkudziesięciu krajach na świecie. Czasem w zabawny a czasem w przejmujący sposób mówi o hipokryzji, uprzedzeniach, terroryzmie i wyborach życiowych, które zawsze mają swoją cenę. W czasach gdy wszyscy dookoła się rozwodzą, gdy instytucja małżeństwa traci swoją wartość, poznajemy parę czterdziestolatków, dobrze sytuowane małżeństwo z paroletnim stażem. Do szczęścia brakuje im tylko dziecka. W najmniej odpowiedniej chwili bohaterka dostaje przesyłkę od FBI, a w niej plecak, który zgubiła dwadzieścia lat temu i który okaże się prawdziwą puszką Pandory. „To Twojego strachu się boję” – zastanów się jak dobrze znasz swojego partnera i ile jesteś  w stanie mu wybaczyć…


Wpisz komentarz

  1. 1 lutego 2014 18:35

    aśka:

    Jak ktoś nie zdążył na premierę to Twoje pocałunki Mołotowa są jeszcze wystawiane 14 i 15 lutego. Ja byłam na premierze i szczerze polecam ten spektakl. Będziecie pozytywnie zaskoczeni!

Podobne posty:

/* */?>