www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prezydent nie lubi Michała Wiśniewskiego?

Mamy małą aferę polityczno-rozrywkową. Ich Troje nie wystąpią na sylwestrowej imprezie, bo… sprzeciwił się temu Prezydent Wrocławia.

O całej sytuacji poinformował sam Michał Wiśniewski w lakonicznym wpisie na Facebooku (a przy okazji: jeśli chcecie być na bieżąco z ploteczkami, zostańcie również fanami strony Topstars na FB!).

„Prezydent Wrocławia kategorycznie sprzeciwił się występowi zespołu Ich Troje i Mandaryny na Sylwestra w TVP 2 w związku z tym bardzo gorąco przepraszamy ale nas nie będzie …” – pisze Michał na swoim profilu.

Na szczęście ma oparcie w swoich fanach, którzy gorąco komentują zachowanie prezydenta.
„kurcze wielka szkoda Michał ze was nie zobaczymy kurde wogle tego nie ogarniam,a tak sie cieszyłam na ten wystep,Ale Gdańsk zaprasza;)”
„to jakas paranoja”
„to jakis zart????????????? ;(„

to tylko niektóre z nich…
„Oficjalne stanowisko wroclawia brzmi,ze jako wspolorganizator sylwestra nigdy nie bral pod uwage wystepu ich troje,a za dobór artystow odpowiada tvp2…” – komentuje inny.

A o co tak naprawdę chodzi? Za co prezydent nie lubi Ich Troje? Podobno, jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze…

aka

wisniewskifacebook

wisniewski_michal

MARTA WIŚNIEWSKA "MANDARYNA"

MARTA WIŚNIEWSKA "MANDARYNA"


Wpisz komentarz

  1. 28 grudnia 2010 06:30

    Wiśniewski wyskoczył przed orkiestrę | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale:

    […] wystąpił na linii Zespół- Prezydent Wrocławia (o aferze czytaj więcej tutaj). A Michał Wiśniewski, święcie przekonany, że zagrają, wyskoczył przed orkiestrę i […]

Podobne posty:

/* */?>