www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prezes Pazura

Nowa kreacja w karierze Czarka Pazury. W filmie „Skrzydlate świnie” Pazura zagra negatywną postać prezesa klubu sportowego.

„Dzikowskiego interesuje tylko pełnia sukcesu. Zawodników można sobie kupić, bo ci są do kupienia. Wydaje mu się więc, że może kupić też kibiców i ich serca” – mówi aktor w rozmowie z „Faktem”. –

„Skrzydlate świnie” to film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się obiektem westchnień dziewczyny brata i zupełnie niespodziewanie ktoś zobaczy w nim… superbohatera.

aka

Pazura_Cezary


Wpisz komentarz

  1. 15 października 2010 11:12

    tomaasz:

    Juz nie mogę sie doczekac tego filmu! Uwielbiam Polskie produkcje a ten zapowiada się rewelacyjnie. Widziałam juz zwiastun na stronei Kina Praha i na pewno sie wybiore na ten film z dziewczyna:)

Podobne posty:

/* */?>