www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prezenterki w bikini i klubowa Miss – wideo

W nowych programach przygotowanych na wakacje, ESKA TV zabiera sowich widzów w podróż po najmodniejszych miejscach i najlepszych imprezach, na których warto bawić się tego lata.

W letniej ramówce stacji ESKA TV nowością jest program „Summer City”, emitowany codziennie od poniedziałku do niedzieli, między 10 a 14. Atrakcyjne prezenterki stacji, ubrane w kostiumy kąpielowe, prowadzą go z malowniczych nadbałtyckich plaż i sopockiego molo. W „Summer City” na widzów czeka mnóstwo plotek o gwiazdach i najnowsze klipy, a także – „przewodnik” po najlepszych imprezach muzycznych i najmodniejszych klubach w całej Polsce, które warto odwiedzić tego lata.

W „Summer City” oraz w specjalnych, wakacyjnych wydaniach programów: „Backstage Party” i „ImprESKA”, relacjonowane będą letnie imprezy, nad którymi ESKA TV objęła patronat. Jest to przede wszystkim ESKA Live Active Festival – cykl koncertów odbywających się w każdy weekend wakacji we Władysławowie, gdzie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy sceny klubowej (i nie tylko), m.in.: Robert M, Matt Pokora, EastWest Rockers, Sidney Polak. ESKA TV patronuje także wydarzeniu Sunrise Festival (22-24 lipca, Kołobrzeg), gdzie zagrają gwiazdy muzyki elektronicznej, oraz imprezie klubowej ElectroCity, odbywającej się w niezwykłej scenerii Klasztoru Cystersów koło Wrocławia (14 sierpnia).

Kolejną letnią nowością na antenie ESKA TV jest program „Miss Club Poland”. VJe stacji – Harasim i Stajniak – odwiedzą w nim 10 największych polskich klubów, w których odbywać się będą wybory najpiękniejszych klubowiczek. Finał wyborów Miss Club Poland odbędzie się we wrześniu podczas specjalnej edycji programu, nagrywanej w Egipcie. Program emitowany jest w każdą sobotę wakacji w paśmie wieczornym.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>