www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera teledysku Anety Figiel i Kamila Kuroczko

W czerwca ukazał się teledysk pt. „Love” Anety Figiel, do którego zaprosiła tancerza Kamila Kuroczko.

Para świetnie rozumiała się na planie i wyszedł bardzo romantyczny, ale i seksowny teledysk. Kilka dni później premierę miała też cała płyta pt. „Plan A”

Jeśli muzyka odzwierciedla artystę̨, o piosenkach Anety Figiel można śmiało powiedzieć, że ukazują ją jako 100% kobietę – mocną, wrażliwą i zmienną. Aneta to autorka tekstów, kompozytorka i wokalistka. Fanka vintage’owych, akustycznych brzmień i dobrych melodii. Jej debiutancka płyta to dwanaście autorskich piosenek, które układają się w swoisty przewodnik po miłości, ukazując jej piękno, zawiłości i konsekwencje. Mocne brzmienia w połączeniu z ukulele i kwartetem smyczkowym sprawiają, że muzycznie materiał jest zaskakujący i świeży.

Aneta szerszej publiczności dała się poznać jako wokalistka programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała współpracując m.in. z Marylą Rodowicz, De Mono, Feel, Bajm. Aneta Figiel swoją twórczością wzrusza, poprawia nastrój, skłania do refleksji, dodaje energii, inspiruje… Jej debiutancka płyta to duża dawka emocji. Artystka do współpracy przy krążku zaprosiła m.in. Jacka Piskorza i Atom String Quartet. Producentem muzycznym materiału jest Marcin Murawski.

foto: Paweł Jaskólski / Przestrzenie Kreatywne


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>