www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Gwiazdy na premierze spektaklu „Okno na parlament”

W sobotę 10 stycznia w Teatrze Kwadrat odbyła się premiera spektaklu pt. „Okno na parlament” w reżyserii Marcina Sławińskiego.

W obsadzie znaleźli się m.in. Piotr Gąsowski, Jacek Łuczak, Anna Cieślak, Lucyna Malec, Ewa Ziętek, Marek Siudym i Aldona Jankowska.

Na premierze obecni byli m.in. Marta Żmuda-Trzebatowska, Katarzyna Glinka, Renata Dancewicz, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Kasprzyk, Marcin Kwaśny, Sebastian Cybulski i Michał Lesień.

foto: mwmedia

O spektaklu

Praca w sejmie to nie jest niedzielna igraszka. Utarczki parlamentarne, boje polityczne, odpowiedzialność za losy kraju… Można sobie zatem wyobrazić, że pod tak ogromną presją, któryś z urzędujących ministrów może potrzebować natychmiastowego relaksu. A skoro tuż za rogiem stoi luksusowy hotel, sekretarka szefa opozycji jest akurat zainteresowana chwilową służbą na rzecz koalicji, a do debaty zostało jeszcze kilka minut, przyszłość państwa wydaje się być niezachwiana. Do czasu, kiedy w oknie hotelowego apartamentu nie pojawi się trup, sekretarka nie okaże się mężatką, jej mąż nie okaże się bandytą, a żona ministra nie ukaże się za drzwiami. Do tego wszystko może ukazać się w porannej prasie, telewizji śniadaniowej, nie mówiąc już o demotywatorach na fejsbuku. Takiego kryzysu nie przetrwał jak dotąd nawet gabinet Berlusconiego. A oni tam przecież lubią się zabawić. Jak zatem powiedzie się naszej rodzimej władzy? Czy jest jeszcze szansa na ratunek, czy też czekają nas przedterminowe wybory? Dowiecie się z najnowszej, brawurowej adaptacji, słynnego Cooney’owskiego „Okna na parlament”. Tym razem… na nasz parlament 🙂


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>