www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera spektaklu „4 tony podłogi”

28 października w Teatrze Kamienica odbyła się premiera spektaklu pt. „4 tony podłogi” autorstwa Domana Nowakowskiego w reżyserii Olimpii Poniźnik-Burczyk. W monodramie rolę główną gra Paweł Burczyk.

Na premierze pojawiły się m.in. Andżelika Piechowiak, Aleksandra Mikołajczyk i Katarzyna Grochola.

 

„Jeden domek, jeden mężczyzna, jedna przesyłeczka i jedna obietnica…” Sumą tych składowych jest komediowy monodram autorstwa Domana Nowakowskiego – 4 tony podłogi – pod tym ciężarem będzie się uginał Stanisław (czyli Paweł Burczyk).

To historia głodnego sukcesu czterdziestokilkuletniego mężczyzny, który przed laty przyjechał do stolicy z nadzieją na oszałamiającą karierę… I dorobił się majątku, stanowiska, które na wizytówce się nie mieści i cudownej żony, która „tak już ma, że jak inne coś mają, to ona też musi…”.

4 tony podłogi to ponadgodzinne satyryczne szaleństwo. Znakomite, sprytnie napisane monologi – „ugłośnienie przemyśleń wielu mężczyzn i obnażenie technik manipulacyjnych wielu kobiet”, wspaniała, prawdziwa gra aktorska, nieoczekiwane, przewrotne zwroty akcji i wiele „słodkiej” prawdy o „silnej-słabej” płci… Wszystko to sprawia, że „jest naprawdę lżej po czterech tonach śmiechu”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>