www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera przewodnika kulinarnego Magdy Gessler

11 lipca br. na rynku ukaże się najnowsza książka Magdy Gessler „101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce – przewodnik 2014/2015”. Wersja drukowana przewodnika zostanie wzbogacona o aplikację mobilną na tablety i smartfony przygotowaną na platformy IOS, Android oraz Windows Phone. Przewodnik po rekomendowanych przez znaną restauratorkę miejscach będzie do nabycia w księgarniach i najlepszych salonach prasowych.

8 lipca w Restautacji U Fukiera odbyła się premiera przewodnika.

 

Wakacje to idealny moment na podróżowanie i odkrywanie nowych, nieznanych miejsc. To także najlepszy czas na poszerzenie swoich kulinarnych doświadczeń o nowe, niezwykłe smaki. W autorskim przewodniku Magdy Gessler znajdziemy miejsca, w których serwuje się najlepszą dziczyznę, egzotyczną rybę barramundi, ale też tradycyjne polskie smaki jak np. schabowy z kością smażony na smalcu.

Wybór 101 restauracji i hoteli jest efektem kilkuletnich podróży autorki po Polsce, w trakcie których poznała ludzi tworzących z pasją nietuzinkowe miejsca. Magda Gessler w przewodniku dzieli się swoimi doświadczeniami z tych miejsc, prezentując najlepsze cechy i specjalności każdego lokalu. Przewodnik doskonale sprawdzi się do zaplanowania nie tylko krótkiego weekendowego wyjazdu, ale również dłuższego urlopu w Polsce.

Zadziwiające jak bardzo nieodkrytym krajem jest Polska. Nie mam na myśli zagranicznych turystów, którzy przyjeżdżają do nas po raz pierwszy, tylko nas samych, głodnych podróżników, zagubionych
w gąszczu globalistycznych jadłodajni. Nikt nam dotąd nie powiedział, że wystarczy zboczyć z utartego szlaku, żeby odnaleźć miejsca magiczne i nieprawdopodobnie smaczne
” – mówi Magda Gessler.

W przewodniku Polska podzielona jest na sześć regionów, z których każdy charakteryzuje się innym rodzajem kuchni. Wszystkie zaprezentowane miejsca łączy dbałość o jakość produktu, niezwykli właściciele i bardzo oryginalne wnętrza. Niektóre restauracje, bary czy hotele szczególnie ciepło zapisały się w pamięci Magdy Gessler, dlatego też postanowiła uhonorować je swoim znakiem jakości – „Poziomkami Magdy Gessler”.

Wraz z przewodnikiem przygotowana zostanie także interaktywna aplikacja mobilna na smartfony i tablety. Aplikacja będzie rozszerzeniem przewodnika, posiadającym dodatkowe funkcje takie jak wyszukiwarka restauracji i hoteli, interaktywna mapa z funkcją nawigacji oraz pakiet społecznościowy, umożliwiający komentowanie do wybranych przez Magdę Gessler lokalizacji. Przewodnik w formie aplikacji będzie dostępny w sklepach App Store, Google Play i Windows Phone Store.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>