www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera pierwszego singla z płyty Poland… Why Not? – wideo

All The Wrong Places” w wykonaniu Nataszy Urbańskiej usłyszymy przedpremierowo już dziś, w sobotniej liście przebojów Radia ZET. A fragmencik… już teraz w tej chwili w naszym serwisie!

Już od 15 sierpnia, w Radio ZET będzie można słuchać długo wyczekiwanego, pierwszego singla z płyty Poland…Why Not?. Data premiery radiowej „All The Wrong Places” w wykonaniu Nataszy Urbańskiej nie jest przypadkowa. Tego samego dnia, Natasza zaśpiewa „All The Wrong Places” przed najznakomitszymi osobistościami z amerykańskiego świata showbiznesu. Swoją obecność na amerykańskim, ekskluzywnym i zamkniętym występie Urbańskiej zapowiedział sam prezes wytwórni Interscope, Jimmy Iovine.

Dla tych, którzy niecierpliwią się jeszcze bardziej, Radio ZET przygotowało specjalną niespodziankę – już w najbliższą sobotę, tj. 13 sierpnia, będzie można usłyszeć „All The Wrong Places” przedpremierowo w Liście Przebojów o godz. 18.00!

Wkrótce potem, utwór będzie również emitowany w innych radiostacjach. Podczas wizyty w Mieście Aniołów, Natasza nagra także klip do tego utrzymanego w modnym brzmieniu singla. Premiera klipu już we wrześniu.

aka

Zobacz również: projekt Poland… Why Not? na Topstars.Pl

http://youtu.be/0k-CFVe8Vow


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>