www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera nowego singla Eweliny Lisowskiej

Nowy singiel Eweliny Lisowskiej zatytułowany “W stronę słońca” zadebiutował w poniedziałek premierowo w Radio ESKA, a następnie trafił na oficjalny kanał Youtube Artystki w formie nowoczesnego „video z tekstem piosenki”  – http://www.youtube.com/watch?v=pb-I8Uxzmgk

Premiera singla okazała się sukcesem, a fani nowy hit Eweliny przyjęli bardzo entuzjastycznie – singiel odnotował na YouTube po kilku godzinach już blisko 100 tysięcy wyświetleń, a w Radiu ESKA „Lubię to” dla „W stronę słońca” kliknęło już ponad 2.500 fanów.

Również zorganizowane przez wydawcę Eweliny – HQT Music Group – „odliczanie” i pełna atrakcji premiera spotkały się z dużym zainteresowaniem – na utworzonym czacie rozmawiało około 2.000 fanów, którzy napisali ponad 15.000 wiadomości, wywiadu z Eweliną słuchało ponad 1000 osób.

Ewelina Lisowska z autorskim materiałem zadebiutowała w sierpniu, kiedy to światło dzienne ujrzał jej singiel, a niedługo później debiutancka EP. Wcześniej artystka wzięła udział w popularnym talent show znanym z anteny telewizji TVN – “X Factor”, w którym zajęła 4-te miejsce. “Nieodporny Rozum” okazał się strzałem w dziesiątkę – utwór znalazł się na szczycie oficjalnych zestawień najpopularniejszych utworów granych w radiu oraz telewizji. Singiel zdobył też wielkie poparcie wśród internautów, którzy na samym portalu YouTube wysłuchali “Nieodpornego Rozumu” blisko 14 milionów razy.


Wpisz komentarz

  1. 19 grudnia 2015 22:21

    MarcysiaaM:

    Kto chce zarobic nie wychodzac z domu kilkadziesiat $$$ dziennie?? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosić kasę na Adfly

Podobne posty:

/* */?>