www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera książki „Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu”

22 października Małgorzata Rozenek spotkała sie z mediami na konferencji w hotelu Sheraton z okazji premiery swojej najnowszej książki „Perfekcyjny rok z Perfekcyjną Panią Domu”.

foto: mwmedia

Dwanaście miesięcy i wiele domowych zadań – już dziś zaplanuj swój perfekcyjny rok!

Każda perfekcyjna pani domu musi codziennie załatwić milion spraw: przygotować obiad, wyprawić dzieci do szkoły, zrobić zakupy, posprzątać. Dba, aby dom był ciepły i przytulny. To właśnie z setek takich drobiazgów układa się sensowna i przyjazna całość, którą możemy nazwać domem.

Dlatego w natłoku zajęć najważniejsze jest idealne planowanie.

Perfekcyjna pani domu podpowie ci, jak zorganizować pracę w ciągu roku. Jest to prawdziwe wyzwanie, ale jeśli znajdziemy na to odpowiedni sposób, może być to wyzwanie przyjemne. Miesiąc po miesiącu Małgorzata Rozenek poda ci łatwe i proste sposoby na błyskawiczne uporządkowanie i organizację domowej przestrzeni, bezstresowe przygotowanie rodzinnych uroczystości i podpowie, jak zorganizować czas dla najmłodszych członków rodziny.

Dzięki tej książce stworzysz swojej rodzinie ciepły, uporządkowany i bezpieczny dom oraz znajdziesz czas dla siebie urządzając wieczór dla przyjaciółek lub domowe spa.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>