www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera książki Ilony Adamskiej „Ona w jego oczach…”

We wtorek w Teatrze Syrena odbyła się premiera książki modelki i dziennikarki Ilony Adamskiej „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”.

Autorka zawarła w książce cykl rozmów o płci pięknej z 35 mężczyznami ze świata sztuki, biznesu, polityki i sportu, m.in. Andrzejem Pągowskim, Robertem Korzeniowskim, Przemysławem Saletą, Radosławem Majdanem, Łukaszem Zagrobelnym, Arturem Chamskim i Danielem Wielebą.

Cały dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na rzecz fundacji „KRWINKA” z Łodzi, która pomaga dzieciom chorym na raka.

Na premierze, oprócz bohaterów książki, pojawili się także kobiety m.in. Maria Niklińska, Hanna Bakuła, Ilona Felicjańska, Magdalena Modra, Beata Sadowska, Laura Łącz, Krystyna Mazurówna i Małgorzata Walewska. Podczas wieczoru odbył się także recital Ani Wyszkoni i występ Mateusza Mijala.Wpisz komentarz

 1. 15 marca 2013 11:26

  gość z kąś:

  Ania jak zwykle pieknie wygladała , chciałabym jej posłuchac wtedy na zywo 😉

 2. 18 marca 2013 10:42

  marek:

  Adamska to zwykła salonowa lafirynda z ogromnym parciem na szkło i pewnie każdego z bohaterów tego kiczu zadowoliła w sposób zrozumiały

 3. 19 marca 2013 12:18

  andyk:

  CO ZA ZŁOŚLIWY TYP Z CIEBIE!SKĄD TAKA OPINIA?

 4. 19 marca 2013 14:21

  Agi:

  Zapewne „marek” to jakiś zakompleksiony, złośliwy brzydal i nieudacznik, któremu nic innego nie pozostaje tylko wyżywac się na forach i jechać po ludziach, którym się lepiej powodzi.

Podobne posty:

/* */?>