www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera kalendarza „Łączymy pokolenia”

W dniu 8 grudnia w hotelu Polonia Palace odbyła się premiera wyjątkowego kalendarza „Łączymy pokolenia”. Ideą jest zwrócenie uwagi na problemy ludzi starszych. Inicjatorem jest Jakub Kucner, Mister Polski, który od 1,5 roku jest wolontariuszem oraz Urszula Rogala współorganizator i rzecznik projektu ze Stowarzyszenia mali bracia Ubogich, którzy opiekują się seniorami. Kalendarz to 12 zdjęć gwiazd z podopiecznymi tego stowarzyszenia. Nie można go kupić normalnie w sklepie. Wpłacając 100 zł na wigilię  z tytułem wpłaty: Łączymy Pokolenia dla członków Stowarzyszenia mali bracia Ubogich kalendarz dostaje się w prezencie. Wystarczy wejść na stronę www.podarujwigilie.pl i zrobić przelew. Liczba kalendarzy jest ograniczona i wynosi tylko 400 sztuk.

Wystąpili: Hanna Lis, Joanna Krupa, Małgorzata Socha, Elżbieta Romanowska, Omenaa Mensah, Jaga Hupało, Łukasz Jemioł, Marcin Cejrowski, Justyna Śliwowska, Radosław Mróz, Paulina Maziarz, Magdalena Bieńkowska, Paulina Gałązka oraz pomysłodawca akcji Jakub Kucner. Jako mecenas kalendarza wystąpił ekspert kulinarny i przewodniczący jury na Misterach Polski, Norbert Dąbek.

 

kalendarz_laczymy kalendarz_laczymy kalendarz_laczymy_02 kalendarz_laczymy_02 kalendarz_laczymy_03 kalendarz_laczymy_04 kalendarz_laczymy_05 kalendarz_laczymy_06 kalendarz_laczymy_07 kalendarz_laczymy_08 kalendarz_laczymy_09 kalendarz_laczymy_10 kalendarz_laczymy_11 kalendarz_laczymy_12 kalendarz_laczymy_13 kalendarz_laczymy_14 kalendarz_laczymy_15 kalendarz_laczymy_16 kalendarz_laczymy_17 kalendarz_laczymy_18


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>