www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera filmu „Tomasz Ossoliński. Before the Show”

9 czerwca w warszawskim Multikino Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu w reżyserii Judyty Fibiger „Tomasz Ossoliński. Before the show”. Dla wielu była to pierwsza okazja, żeby zobaczyć aktualną kolekcję Tomasza Ossolińskiego na wybiegu. Na premierze pojawiło się liczne grono gości m.in. Agnieszka Szulim, Dominika Kulczyk, Grażyna Szapołowska, Joanna Orleańska, Paweł Orleański, Jerzy Antkowiak, Gosia Baczyńska, Jacek Borcuch, czy Joanna Klimas.

Pomysłodawczynią i reżyserką filmu jest Judyta Fibiger znana m.in. z dokumentu „Politycal Dress”, w którym opowiedziała historię polskiej mody od czasów powojennych do obecnych. Chcąc stworzyć kontynuację tego obrazu reżyserka poprosiła Tomka Ossolińskiego, aby otworzył drzwi swojej pracowni i zdradził tajniki pracy projektanta mody.

Tak powstał film „Tomasz Ossoliński. Before the show”, który jest nie tylko wciągającym dokumentem o projektancie i jego twórczości. To także pierwszy w Polsce pokaz mody przedstawiony w formie filmu. Ostatnia prezentacja damskich i męskich propozycji projektanta miała miejsce we wrześniu 2013 roku, na zamkniętym wydarzeniu. Wówczas, na efektowne show w strugach deszczu, nie zostały zaproszone media. Na żywo pokaz zobaczyły jedynie ściśle powiązane z twórczością projektanta osoby, jego przyjaciele oraz najważniejsi klienci.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>