www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera filmu „Nieustraszona”

28 stycznia w kinie Muranów odbyła się premiera filmu „Nieustraszona”.

Gościem honorowym premiery była odwtwórczyni roli głónej – Rani Mukherji, jedna z największych gwiazd bollywoodzkiego kina. Obecni byli także m.in. Artur Żurawski (autor polskich zdjęć do filmu), Waldemar Obłoza, Maciej i Joanna Damięccy, Jacek Kopczyński, Mateusz Banasiuk i Michał Piróg.

foto: mwmedia

 Rani Mukherji jest siedmiokrotną zdobywczynią statuetki Filmfare Award, indyjskiego odpowiednika Oscara. Pochodzi z bengalskiej filmowej rodziny, a na wielkim ekranie występuje już od 23 lat. Pierwsza wielka rola to film „Ghulam” (1998) u boku Aamira Khana – to stamtąd pochodzi jej przydomek „Khandala Girl”. W tym samym roku zagrała również u boku bollywoodzkiej megagwiazdy Shah Rukh Khana w „Kuch Kuch Hota Hai”.
Rani Mukherji łączy wielką urodę z nieprzeciętną błyskotliwością, a jej znakiem rozpoznawczym jest lekko zachrypnięty, ciepły głos. W NIEUSTRASZONEJ zmienia swój aktorski wizerunek – wciela się w twardą i bezwzględną policjantkę, która ryzykuje życie, aby rozpracować szajkę handlującą dziewczętami przeznaczonymi do prostytucji. To mocny, feministyczny głos w indyjskim kinie w sprawie, która jest jednym z największych społecznych problemów w Indiach.

Trailer filmu: http://vimeo.com/116066350#at=0


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>