www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Premiera albumu „Lubert z miłości do muzyki”

10 czerwca odbył sie koncert przedpremierowy płyty „Lubert z miłości do muzyki”. Na imprezie z Tomkiem Lubertem wystąpili m.in. Dorota Rabczewska, Jacek Stachursky, Olek Klepacz, Maria Niklińska, Rafał Brzozowski, Młode Trio – Nika, Marcin Spenner, Antek Smykiewicz, Honorata Skarbek oraz Anja Orthodox.

Na imprezie pojawiło sie wielu przyjaciół artysty, m.in. Asia Ash, Kasia Nova, Anna Piszczałka,  Aleksandra Ciupa, Katarzyna Kępka, Agi Jensen, Michał Kleiber, Adi Kowalski i  Matreusz Chodan.

 

Tomasz Lubert – twórca i współzałożyciel zespołów Starless, Virgin, Video, Volver. Niedoszły muzykolog, tenor w wielu chórach. Prezenter w Rebel TV, twórca ponad 50 hitów czołowych polskich i zagranicznych artystów, miedzy innymi: Virgin, Video, Volver, Doda, Daga, Istvan Tabani, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Magda Femme, Alicja Bachleda – Curuś, Ewa Farna, Marysia Sadowska, Andrzej Cierniewski, Natalia Lesz, Kalwi&Remi, Evelyn, Aleksandra, Starless, Honorata Honey Skarbek, Grzegorz Skawiński, Rafał Brzozowski, Stachursky, Anja Orthodox, Olek Klepacz i wielu innych.

Współpracuje z najlepszymi twórcami tekstów tj. Andrzej Mogielnicki, Liber, Wojciech Byrski, Daria Druzgała, Wojciech Łuszczykiewicz i wielu innych.

 

„Pomysł na płytę L Z M D M powstał spontanicznie, ktoś bliski zapytał mnie – dlaczego tylko pomagam innym, tyle jesteś na rynku a mało kto wie ile zrobiłeś dla polskiej muzyki ? Pomyślałem, że to dobry pomysł, chociaż moja wrodzona skromność nigdy nie pozwoliła mi na bycie „Leaderem”, na przodzie projektu, zespołu.

Zadzwoniłem do paru artystów, znajomych, każdy utwierdził mnie w przekonaniu, że to dobry pomysł ! Przejrzałem swoje utwory, które mam w szufladzie, te bardzo osobiste. Przemyślałem, które piosenki pasują do artystów, których szanuje. Od utworu do utworu udało mi się zebrać materiał na całą płytę.

Znalazłem producenta z którym, jak się okazało, mamy bardzo podobny pogląd na muzykę, podobną muzyczną wrażliwość i ogromne doświadczenie. Marcin Kindla – bo o nim mowa, spisał się znakomicie! Spełniłem też swoje marzenia np.- mój wielki idol z dzieciństwa – dzięki któremu zacząłem grać na gitarze – Grześ Skawiński nie tylko zaśpiewa ale i zagra na gitarze na mojej płycie. Anja Orthodox – która dla mnie była mistrzynią tekstów i klimatu też zaśpiewa.

Ewa Farna – jedna z moich ulubionych wokalistek, którą poznałem jak była jeszcze małą dziewczynką, a wyrosła na dorosłą, wspaniałą artystkę i też zaśpiewa na tym albumie. Mój najważniejszy zespół Virgin – zagra nowy numer po 8 latach, przecudowna Honorata Honey Skarbek, charyzmatyczny Brzozowski – wspaniały Artysta, znany z osobistych tekstów Olek Klepacz. Jedyny w swoim rodzaju Stachursky, Maria Niklińska. Nika , Marcin Spenner i Antek Smykiewicz – nadzieja polskiej muzyki. Będzie też zupełnie „inna” piosenka jak na mnie – mega gwiazda Evelyn z Kalwi & Remi – to wszystko na mojej płycie „Lubert z miłości do Muzyki”. Napawa mnie to wielką dumą i nadzieją, że muzyka trafi do serca słuchaczy. Teksty na płytę oprócz samych artystów napisali LIBER oraz Wojciech Byrski – idealnie wpasowali się w klimat co sprawia, że płyta nabrała wielkiej, merytorycznej wartości.

Płytę wydaje wraz z Universal Music Polska – z firmą, z którą od 20 lat współpracuje i mam nadzieję, że przed nami kolejne 20 lat wspaniałej współpracy.

Jestem pełen nadziei, że płyta spodoba się wszystkim tym dla których muzyka – tak jak dla mnie jest WIELKĄ MIŁOŚCIĄ”


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>