www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prawo Agaty czyli Agnieszki Dygant

Znamy coraz więcej szczegółów na temat nowego serialu z Agnieszką Dygant.

Prawo Agaty” ukaże się już w przyszłym roku na antenie TVN. Stacja ma nadzieję, że będzie to kolejny hit. Ciekawa fabuła i znakomita obsada muszą przyciągnąć widzów.

„Główną bohaterką serialu jest Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), trzydziestoparoletnia dyrektor działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, która właśnie traci pracę. Musi teraz od nowa zbudować nie tylko swoje życie zawodowe, ale i prywatne. Bez pieniędzy i pomysłów na siebie, skorzysta z propozycji przyjaciółki – Doroty (Daria Widawska), by wraz z nią wynająć lokal i zacząć pracować na własną rękę. W każdym z piętnastu odcinków „Prawa Agaty” widzowie poznają nową sprawę, której podejmie się kancelaria bohaterów serialu. Problemy ich klientów często będą związane z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie”- czytamy na portalu „Wirtualnemedia”.

Oprócz Dygant i Widawskiej zobaczymy w serialu m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Tomka Karolaka, Leszka Lichotę i Mariana Opanię. Główne role znów grane są przez dobrze znanych celebrytów. Uda im się pobić takie hity jak „BrzydUla” i „39 i pół”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>