www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Prawda o konflikcie Janachowskiej z matką Stalińskiego

Dla Izy to musiała być ciężka edycja. Nie zazdrościmy.

Super Express dotarł do informatora, który zdradził kulisy konfliktu Izy Janachowskiej z mamą, jej tanecznego partnera, Pawła Stalińskiego. Czy jego rodzicielka, Dorota Stalińska naprawdę za bardzo matkuje swojemu synkowi?

W tabloidzie czytamy:

W zasadzie nie było treningu, żeby nie stała nad Izą i Pawłem i ich nie pilnowała. Ale to jeszcze nic. Straszne wyżywała się na Izie. Non stop na nią krzyczała, że ma się wziąć bardziej do roboty, bo Paweł ma wygrać ten program. Iza chyba każdego dnia modliła się, by wcześniej odpaść. Ta kobieta zatruła jej życie. Mówiła, że za mało się stara, że kiepskie wymyśla układy, to strasznie bolało Izę, ale ostentacyjnie ignorowała uwagi mamuśki. Czasami tylko coś odpyskowała.

Stalińska przechodziła samą siebie. Po każdym programie chodziła do reżysera i prosiła, by dał Pawełkowi ładną muzykę, fajny układ, żeby sobie poradził i zbliżył się do finału. Mówiła, że „przecież Janachowska się nie stara”. Jak Paweł odpadnie, to cała wina i tak na nią spadnie. Będzie gorąco za kulisami. Ta kobieta miała większe parcie na wygraną niż jej syn …

No, no przyznamy, że mocne słowa. Jesli faktycznie pokrywają się z rzeczywistością, nie zazdrościmy Izie, ani trochę. A tak naprawdę, jeszcze bardziej  żal jest nam Pawła.

stalinska_dorota_stalinski_pawel

stalinska_dorota_stalinski_pawel

janachowska_izabela_stalinski_pawel_stalinska_dorota

janachowska_izabela_stalinski_pawel_stalinska_dorota

stalinska_dorota


Wpisz komentarz

  1. 3 grudnia 2010 22:51

    Titka:

    Matka odstraszy mu wszystkie dziewczyny, a fajny z tego Pawła chłopak i dodatkowo przystojny:) Dla Stalińskiej pewnie żadna nie bedzie wystarczająco dobra na synową. Aż mnie ciarki przechodzą jak na nią patrze brrrrr!! Wredne i rozwrzeszczane babsko! FUJ!!!

Podobne posty:

/* */?>