www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Poznali Annę Dereszowska i przeżyli szok!

Popularna aktorka kręciła niedawno reklamę farby do włosów. Zarobiła wielkie pieniądze, dzięki którym mogłaby zadzierać nosa.

A jednak cała ekipa była zaskoczona profesjonalizmem i dobrymi manierami Ani Dereszowskiej! Niedługo stuknie jej trzydziestka, a ona już od dawna jest w czołówce najlepszych polskich aktorek. Choć przez związek z Piotrem Grabowskim była przez jakiś czas na celowniku magazynów plotkarskich, na co dzień Anna jest osobą grzeczną, potulną i poukładaną, o czym mieli okazję przekonać się realizatorzy reklamy farby do włosów, w której wystąpiła aktorka:
– Nigdy nie pracowałem z taką gwiazdą. Punktualna, zdyscyplinowana i ciągle uśmiechnięta – powiedziała „Faktowi” osoba pracująca przy kręceniu reklamy z Dereszowską. – Na planie czasem zdarzały się długie przerwy, był też przez chwilę problem ze sprzętem, ale ona tylko powtarzała, że nic nie szkodzi. Na dzień dobry podeszła do każdego pracownika przedstawić się i przywitać. Jestem zachwycony – dodał informator gazety.

Dodajmy, że za udział w reklamie Ania zgarnęła, bagatela!, 380 tys. złotych! Ktoś mógłby powiedzieć, że za taką kasę każdy byłby miły. Jednak biorąc pod uwagę rodzimy show biznes odpowiedź przecząca nasuwa się sama…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>