www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Powiedz TAK!”: Skomplikowane zlecenie? Zobacz, co zdarzy się w trzecim odcinku!

Basia dostaje nowe zlecenie, ale sytuacja się komplikuje! Jak zorganizować ślub idealny, gdy narzeczony idealny nie jest? Czy Basia zdradzi narzeczonej, że była świadkiem bardzo niedwuznacznej sytuacji? Przekonamy się już dziś wieczorem, o godzinie 21:35, w trzecim odcinku „Powiedz TAK!”.


Olga (Sylwia Gliwa) prosi Basię (Katarzyna Zawadzka), aby zorganizowała wieczór panieński i wesele jej przyjaciółki. Basia spotyka się z Beatą (Marta Dąbrowska) i Arturem (Michał Czernecki), by omówić szczegóły ich wesela. Basia, Justyna (Agnieszka Więdłocha), Wiktor (Paweł Domagała) i Bartek (Nikodem Rozbicki) cieszą się z kolejnego zlecenie, a Barek i Justyna wpadają sobie w oko. Basia zauważa na mieście Artura, który całuje się z inną kobietą. Podczas wieczoru panieńskiego Beaty, wszyscy doskonale bawią się, a Basia zastanawia się, czy powinna powiedzieć Beacie o zdradzie Artura. Przyjaciele są przeciwni. Basia nie może uwolnić się od wspomnień i myśli o Michale (Mikołaj Roznerski).

Wiktor próbuje „wybić” Basi Michała z głowy. Zazdrosna Olga wypytuje Michała o jego związek z Basią. Michał nie daje po sobie poznać, że tęskni za Basią. Natomiast Mirek (Robert Wabich) nieustająco adoruje Zofię (Maria Pakulnis). A Zofia doskonale odnajduje się w roli „króliczka”.

Trzeci odcinek „Powiedz TAK!” już dziś, o godzinie 21:35 w Polsacie. Zapraszamy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>