www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Poszła do „Top Model”… na złość koleżankom!

Nie dla sławy, nie dla pieniędzy i nie po to, by wypięknieć na oczach milionów telewidzów. Karolina Korwin- Piotrowska zdradza, dlaczego poszła do „Top Model”!

„Stare pudło”, „Co ona z siebie zrobiła?” – Takie komentarze pojawiły się w internecie, gdy jurorzy show z Karoliną Korwin- Piotrowską na czele zaprezentowali się publiczności. Sama zainteresowana niewiele się tym jednak przejęła. Dlaczego? Bo miała dobrą motywację!
– Zadzwonił do mnie Edward Miszczak, szef programowy TVN i zaproponował udział w „Top Model”. Jemu się nie odmawia. – mówi dziennikarka w wywiadzie dla „Claudii”.


Dopiero po chwili od przyjęcia intratnej propozycji do Karoliny Korwin- Piotrowskiej dotarło jednak, że dołączając do obsady programu może…  zagrać na nosie swoim przeciwnikom, których nie brak w rodzimej stacji dziennikarki:
– Rozumiem, że aby zadowolić parę „koleżanek” czy „kolegów”, powinnam była nie przyjąć takiej propozycji. Przyjęłam ją. Nie zamierzam nikogo za to przepraszać i niczego tłumaczyć. Nie liczę, że ktokolwiek mi to wybaczy.


Jednocześnie Karolina Korwin – Piotrowska zdradza, że w niedalekiej przyszłości chce zostać… producentem programów telewizyjnych i taką szansę dał jej właśnie występ w „Top Model”!


– To świetne doświadczenie zawodowe, które otwiera głowę na sposób, w jaki funkcjonują i tworzą się media. Nie chcę całe życie świecić twarzą przed kamerą, to głupie i krótkowzroczne. Coraz bardziej interesuje mnie robienie mediów od kulis. – wyznała dziennikarka, która wkrótce zmieni fach.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>