www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Postawiła na dziecko, a nie na karierę!

Gdy Kasia Pakosińska wyleciała z Kabaretu Moralnego Niepokoju jej fani byli w szoku! „Pakosa” dość długo milczała, w końcu jednak opowiedziała o powodach rozstania z kolegami!

Jest jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek nowej edycji „Tańca z gwiazdami„. Gdy Kasia Pakosińska pojawia się na parkiecie, kibicują jej wierni fani, którzy do tej pory zadają sobie pytanie: dlaczego artystka odeszła z kabaretu? Ona jednak do tej pory, pytana przez dziennikarzy, uparcie milczała, a dawni koledzy także nie podejmowali tematu. Jednak najwierniejszym widzem Katarzyny, jest… jej córka, dla której Kasia zrezygnowała z intratnej posady w najpopularniejszym kabarecie!

– Za chwilę kończę 40 lat, wychowuję córkę, nie mogę i nie chcę spędzać całego życia w busie. A oni [Kabaret Moralnego Niepokoju] chcą jeździć i występować. Więcej i więcej. Poszło o dopisany występ, czyli poza ustalonym grafikiem – mówi w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” artystka kabaretowa.

Ponieważ intratny ale nieplanowany występ kolidował z obowiązkami macierzyńskimi Katarzyny, artystka chciała zrezygnować z tego jednego wieczoru kabaretowego. – Dziecku kończyły się ferie. Nowy plan lekcji. I musiałam to ogarnąć. Miałam wyliczone, że wrócę z trasy i zajmę się Mają. Ten dodatkowy występ w Bydgoszczy komplikował sprawę. Bez żadnych wstępów usłyszałam: ‚Występujesz albo wylatujesz’. No i wyleciałam – dodaje Pakosińska.

Wygląda więc na to, że „Góral i spółka” postąpili ze swą wieloletnią koleżanką bardzo nieelegancko. Jednak panowie już zapłacili za tę decyzję… spadkiem popularności!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>