www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Poślubna impreza Janka Wieczorkowskiego

Gwiazda serialu Teraz albo nigdy i Czas Honoru w końcu solidnie uczci swój ożenek.

Janek Wieczorkowski kilka tygodni temu zmienił stan cywilny. Ślub z narzeczoną i matką jego dziecka Urszulą Kaczmarczyk odbył się „po cichu” w gronie najbliższej rodziny. Choć, to bardzo radosne chwile w życiu aktora, nie wszystkim jego bliskim ten potajemny ślub przypadł do gustu.

Jednak przyjaciele Jana i Uli mieli żal, że nie mogli uczestniczyć w tym ważnym dniu. Dlatego młodzi małżonkowie postanowili wyprawić wesele i – czytamy w Rewii.

I w ten prosty sposób huczne uczczenie tego ważnego w życiu dnia nie przejdzie Jankowi koło nosa. „Impreza poślubna”, jak ją nazwano ma się odbyć w przyszłym tygodniu. Pozostaje życzyć udanej zabawy, już na bez przysłowiowego ślubnego stresu. W końcu impreza „poślubna”.

Wieczorkowski_Jan_Kaczmarczyk_Urszula

Wieczorkowski_Jan_Kaczmarczyk_Urszula


Wpisz komentarz

  1. 14 października 2010 08:57

    Tweets that mention Poślubna impreza Janka Wieczorkowskiego | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Poślubna impreza Janka Wieczorkowskiego http://bit.ly/dqrSm0 #foto […]

Podobne posty:

/* */?>