www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Porsche dla Kuleszy!

Agata Kulesza i Stefano Terazzino zgarnęli Kryształową Kulę i srebrne Porsche.

Sprawdziły się przewidywania internautów i telewidzów po odejściu faworytki, Marty – Żmudy Trzebiatowskiej, . Finał „Tańca z gwiazdami” należał do Agaty Kuleszy.  „Dostałam od państwa ogromną kulę energii i postaram się ją rzucić dalej” –  powiedziała wzruszona aktorka tuż po ogłoszeniu wyników.

Mimo wszystko głosy jurorów i widzów były bardzo wyrównane. Natalia Lesz i Łukasz Czarniecki tańczyli m.in. do  rumby i tanga.   „Tak obciągniętych palców u nóg pozazdrościłaby ci niejedna tancerka” – komentowała Iwona Pavlovic.

Gdybym widział cię wcześniej, jestem pewien, że dostałabyś główną rolę. Masz wszystko to co mają aktorki musicalowe i nie tylko. Pięknie śpiewasz, a do tego jesteś piękną dziewczyną. Taką iskierką – zachwycał się Piotr Galiński.

Agata Kulesza i Stefano Terazzino wykonali m.in. cha-chę i walca.  „Przekonała mnie pani w całym programie od początku. Są osoby, które działają schematycznie, są mechaniczni i są osoby, które czują pomiędzy miłością, intuicją i sercem. To dla mnie z pani emanuje” – rozmarzyła się Beata Tyszkiewicz.

Oczywiście bym znalazła jakiś błąd, ale nie jesteś zawodową tancerką. Chciałabym ci podziękować , że za każdym razem przedstawiłaś inną kreację” – zaznaczyła Iwona Pavlović.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, producenci show już teraz myślą nad kolejną, dziewiątą edycją. Piotr Gąsowski zdradził nawet w jednym z programów, że TVN przygotuje jeszcze dwie edycje.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>