www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Poród pod Giewontem

Magda Schejbal na dobre zadomowiła się w Zakopanem. Prawdopodobnie tam też przyjdzie na świat drugie dziecko aktorki!


Już za kilka dni Magda Schejbal po raz drugi zostanie mamą! Zarówno aktorka, jak i tata jej nienarodzonego dziecka, poznany na planie „Szpilek na Giewoncie” Sławek Zięba-Drzymalski nie opuszczają jednak Zakopanego. Dlaczego? Aktorka już dawno postanowiła, że to właśnie w zakopiańskim szpitalu będzie rodzić. Nic dziwnego, przecież gwiazda będzie w dobrych rękach.

– Grażynka, jedna z moich przyjaciółek w Zakopanem, jest położną – wyznała niedawno Magda Schejbal. To właśnie ona będzie odbierać poród aktorki. Sama Magda wie, że nie mogła trafić lepiej, ale jest jedna rzecz, która psuje jej dobry nastrój.

– Magda jest spokojna, jedyne, czego się obawia, to halnego wiatru – wyznała redakcji „Na żywo” osoba z otoczenia przyszłej mamy. Skąd takie obawy?
– Dzień przed halnym czuję jakieś dziwne napięcia – zwierzyła się Magda Schejbal. – Chodzę z miną: „Bez kija nie podchodź!”. Dziwne rzeczy dzieją się wokół. Kobiety zaczynają przedwcześnie rodzić, ludzie skaczą sobie do oczu. Górale więcej piją…

Nic dziwnego, że gwiazda „Szpilek na Giewoncie” chciałaby urodzić dziecko zanim ruszy halny, w nieco spokojniejszej atmosferze…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>