www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polskie gwiazdy w ciąży

Ostatnio nie ma tygodnia bez wiadomości o nowej ciąży w świecie naszych gwiazd. Jedne mają już dość pokaźne brzuszki, inne jeszcze potrafią je ukryć pod wymyślnymi kreacjami.

Małgorzata Socha (32 l.) ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim spodziewają się pierwszego dziecka. Małgosia jest w 5. miesiącu ciąży.

Karolina Malinowska (31 l.) z Olivierem Janiakiem będą mieli trzecie dziecko. Mają już 4-letniego Fryderyka i 2-letniego Christiana. Karolina jest w 5. miesiącu ciąży.

Katarzyna Bosacka (41 l.) spodziewa się czwartego dziecka. jest w piątym miesiącu ciąży. Dziennikarka ma już 15-letniego syna Jasia i dwie córki, 10-let­nią Ma­ry­się i 8-letnią Zosię.

Marzena Sienkiewicz (38 l.) jest w piątym miesiący ciąży. Pogodynka ma już 11-letnią córkę Julię

Anita Sokołowska (36 l.) jest w 4. miesiącu ciąży z partnerem Bartoszem Frąckowiakiem. To będzie pierwsze dziecko aktorki.

Dorota Gardias (32 l.) z narzeczonym Piotrem Bukowiecki jest w 4. miesiącu ciąży. To pierwsza ciąża pogodynki.

Justyna Steczkowska (41. l) z mężem Maciejem Myszkowskim  już po raz trzeci jest w ciąży. Para ma dwóch synów 13-letniego Leona i 8-letniego Stasia. Piosenkarka jest w 4. miesiącu ciąży.

Dorota Czaja (32 l.) z mężem Grzegorzem Bilskim spodziewają się pierwszego dziecka. Dorota jest w 4. miesiącu ciąży.

Agata Rubik (27 l.), żona Piotra Rubika jest już w 6 miesiącu ciąży. Para ma już jedno dziecko, 4-letnią Helenkę.

Alżbeta Lenska (32 l.) z Rafałem Cieszyńskim mają już 2-letnia córeczkę. Teraz para oczekuje na narodziny syna. Alżbeta jest w 8. miesiącu ciąży.

Magdalena Mielcarz (34 l.) wraz z mężem Adrianem Ash­ke­na­zy spodziewają się drugiego dziecka. Mają już 3-letnia córeczkę Maję.

Sylwia Gruchała (32 l.) jest w ciąży ze swoim narzeczonym Markiem Bączkiem. Florecistka urodzi dziecko w lipcu.

Monika Pyrek (32 l.) spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim mężem Norbertem Rokitą. Dziecko ma przyjść na świat w czerwcu.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>