www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polskie gwiazdy w amerykańskim klubie

Artyści Poland…Why Not? zachwycili gości podczas występu dla branży muzycznej zorganizowanym przez Rokket Music w amerykańskim klubie Dragonfly!

Jeden z najważniejszych dotychczasowych momentów dla Poland…Why Not? (PWN) zakończył się sukcesem. Artyści wystąpili przed gośćmi z amerykańskiej branży muzycznej i udowodnili, że ich talent i potencjał niczym nie odbiega od talentu i potencjału znanych na całym świecie gwiazd.

Występy otworzył współwłaściciel wytwórni Rokket Music i twórca PWN – Brian Allan, który na rozgrzanie publiczności wykonał kilka autorskich utworów oraz znanych i lubianych przez wszystkich coverów.

Po raz pierwszy przed amerykańską publicznością stanęła Julia Bogdańska, 12-letnia dziewczyna o zniewalającym głosie, która podczas wykonania utworu „Hallelujah” (Leonard Cohen) wywołała niezwykłe emocje, wzruszenie i podziw wśród wszystkich zgromadzonych. Na płycie PWN młodziutka Julia wykona wyżej wspomniany kawałek, oraz singiel „Good Girl” napisany przez światowej sławy producenta – Roba Hoffmana, a skomponowany przez Skyler Grey znaną z tryumfujących na światowych listach przebojów piosenek „Where’d you go”, „I’m coming home”, autorkę mega przeboju Rihanny i Eminema „Love the way you lie”.

Patricia Kazadi zachwyciła swoim talentem wokalnym, energią i niezwykłą charyzmą sceniczną. Artystka podczas swojego występu w Los Angeles wykonała cztery utwory: „Waiting”, „Hold me now”, oraz energiczne „Like That”, jak również „Go Crazy”, drugi singiel z płyty „Poland…Why Not?” (a pierwszy Patricii), do którego już dziś zostanie nakręcony w LA klip. Na scenie artystce towarzyszyło dwóch przykuwających uwagę tancerzy, których układ choreograficzny wykonany wraz z Patricią dodał występowi energii, charakteru i tzw. „pazura”.

Po Patricii na scenie pojawiła się Natasza Urbańska. Artystka wykonała trzy utwory: „Here I am”, „Break my Heart” oraz „All The Wrong Places”, pierwszy, świeżutki singiel z „Poland…Why Not?”, którego premiera radiowa odbyła się w poniedziałek, 15 sierpnia. Podczas występu Natasza nie tylko świetnie śpiewała, ale także rewelacyjnie się poruszała i „flirtowała” z zachwyconą publicznością.

Na koniec wystąpił fiński artysta Osmo Ikonen, który współpracował przy pisaniu wybranych utworów na płytę „Poland…Why Not?”, w tym m.in. „Break My Heart”.

aka

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>