www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polskie gwiazdy przegrały w meczu z Ukrainą

Było dobre widowisko, ale niestety rezultat niekorzystny dla Polaków – 3:1. Gwiazdy polskiego showbiznesu przegrały w meczu przyjacielskim Polska-Ukraina, który odbył się wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Mecz Gwiazd obu narodów został zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy, kierowane przez Weronikę Marczuk. Na trybunach zasiadło 200 tys. widzów. Pieniądze z meczu  zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka Nr 1 w Warszawie oraz Domu Dziecka Maliatko w Kijowie.

Mecz sędziował były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Pierwszy (niecelny) atak na bramkę Ukraińców przeprowadził Marcin Dorociński. Goście prowadzili od początku. Honor Polaków obronił dopiero Mariusz Czerkawski. Była to jednocześnie pierwsza bramka strzelona przez Polaka na Stadionie Narodowym w historii.

W naszej reprezentacji zagrali także m.in. Radosław Majdan, Bogusław Piwowar, Rafał Mroczek, Tomasz Iwan, Liber, Maciej Orłoś, Marcin Wójcik  Piotr Kupicha, Piotr Kraśko, Mezo, Robert Janowski, Robert Moskwa, Maciej Musiał i Przemysław Cypryański oraz Rafał Maserak. W ukraińskiej drużynie wystąpił znany w Polsce tancerz Żora Korolyov.

„Wiadomo, wolałbym żeby wynik był remisowy. Ale trzeba pogratulować i nie ma co mówić – byli lepsi. Mam nadzieję, że podczas Mistrzostw Europy w meczu Polska-Ukraina wygramy my” – mówił Piotr Gąsowski, który komentował  mecz wspólnie z Dariuszem Szpakowskim.

Zobacz fotorelację!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>