www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polskie gwiazdy chcą ratować ludzkie życie

Maja Bohosiewicz, Weroniak Marczuk, Olga Kalicka, Magdalena Wójcik, Łukasz Jakóbiak i Marcelina Zawadzka postanowili dołączyć do osób wspierających walkę z białaczką.

 

Kilka dni temu w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley gwiazdy polskiego show-biznesu zarejestrowały się jako potencjalni dawcy szpiku w Fundacji DKMS Polska. Proces rejestracji zajął zaledwie kilka minut i polegał na przeprowadzeniu krótkiego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu ze śliny z wewnętrznej strony policzka za pomocą specjalnych pałek (pakiet rejestracyjny można zamówić nie wychodząc z domu na stronie www.dkms.pl).

Po spełnieniu wszystkich kryteriów gwiazdy dołączyły do grona osób, które – jeśli zajdzie taka potrzeba – ofiarują cząstkę siebie osobom chorym na białaczkę i inne nowotwory krwi, a tym samym być może uratują komuś życie.

Na imprezie pojawiły się też inne znane osoby wspierające działania Fundacji DKMS Polska, m.in. prezenterka Anna Popek, modelka Kamila Szczawińska i malarka Joanna Sarapata.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>