www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Polski weekend” z gwiazdami na Słowacji

Joanna Jabłczyńska, Maciej Musiał, Ewa Farna i Marika byli gwiazdami I edycji rodzinnego festiwalu „Polski Weekend” na Słowacji. Impreza odbyła się 25-27 stycznia w największym w Środkowej Europie ośrodku narciarskim – Jasna pod Chopokiem.

W tych dniach prawie 60% wszystkich miłośników zimowego szaleństwa przyjechało z Polski! Na uczestników festiwalu czekało wiele atrakcji: koncerty, konkursy, a także nauka jazdy na nartach z polskimi gwiazdami. Aktywny „Polski Weekend” poprowadził Olivier Janiak.

„Nie pierwszy raz jestem w ośrodku Jasna-Chopok i najfajniejsze w tym miejscu jest to, że ono ciągle się rozwija. Z roku na rok widzę coraz większe zmiany. Jestem zachwycona. Polski Weekend to świetny pomysł i zabawa. Pomimo tego, że powinnam uczyć się do egzaminu, nie mogłam sobie takiej przyjemności odmówić – musiałam przyjechać” – mówi Joanna Jabłczyńska.

Wolę zimę niż tropiki. To są emocje. Wrócę tu” – mówi Maciej Musiał, który całe dnie spędzał na stoku. Młody aktor podczas „Polskiego Weekendu” uczył się jazdy na snowboardzie, był jednym z członków jury w rodzinnych konkursach, a wieczorami razem z innymi szalał na parkiecie w klubie après-ski Happy End, który znajduje się przy dolnej stacji kolei linowej Biela Put.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>