www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polski hit na Euro 2012 wybrany. Hit czy „wiocha”?

Został wyłoniony przebój Polski na Mistrzostwa Europy. Wygrała go grupa folkowa Jarzębina z Kocudzy. Pokonała m.in. Marylę Rodowicz, Feel i Wilki.

Fot. Radio Zet
Wygrana piosenki „Ko Ko Euro spoko” to spora niespodzianka. Typowaliśmy raczej Marylę Rodowicz. Hit biało-czerwonych wybierali słuchacze Radia Zet (nadeszło 100 zgłoszeń), a w finałowej 10 także widzowie TVP.  2 miejsce zajął Liber i zespół Inoros z przebojem „Czyste szaleńśtwo”, zaś na 3 miejscu uplasowali się Kumple i ich „Piłkarska piosenka”.

Okazało się, że nie jedna, a wszystkie te piosenki, które zmieściły się na podium będą emitowane przez każdym meczem z udziałem polskiej reprezentacji na Euro 2012. Zespół Jarzębina został wytypowany sporą przewagą głosów.  Jak sądzicie, czy to żart telewidzów, czy piosenka rzeczywiście może przypaść do gustu? Przypomnijmy, że oficjalny hymn Euro 2012 zaśpiewa Oceana.


Wpisz komentarz

  1. 11 maja 2012 15:15

    Chcecie by on zaśpiewał hymn Polski na Euro 2012! | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale:

    […] na otwarcie i zakończenie turnieju. UEFA trzyma wszystko w tajemnicy.  Póki co znany jest tylko „Koko hymn” polskiej reprezentacji którą śpiewa zespół Jarzębina oraz oficjalna piosenka Euro […]

Podobne posty:

/* */?>