www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polski aktor w X-Men: Apocalypse

Adi Spektor, polski aktor i reżyser mieszkający na co dzień w Los Angeles zaskakuje nas cały czas. Nasz rodak został zaproszony do światowego projektu. Okazuje się, że wystąpił w filmie X-Men: Apocalypse w scenie z Michaelem Fassbenderem. Nie widać naszego Adiego Spektora, ale słychać.

Akcja filmu rozgrywa się również w Polsce. Bohater grany przez Michaela przebywa w fabryce i próbuje mówić po polsku.

Główni bohaterzy nie są dublowani. Fassbenderen dostał Polaka, który uczył go naszego języka i akcentu. Oczywiście usłyszeć można, że nie mówi do końca po polsku. Natomiast mnie zaproszono do podkładania głosu robotników pracujących w tej fabryce. Niesamowite przeżycie – opowiada Adi Spektor. – Obejrzałem tylko fragmenty filmu z moim udziałem, ale muszę wybrać się na cały film.

Poza tym Adi gościł ostatnio w Polsce z najnowszym film nakręconym Iphonem „Cud Chanuki” i wyświetlany był na festiwalu gejowskim. Okazuje się, że ten sam film  został nominowany do najlepszych komedii krótkometrażowych na Festiwalu LGBT w Kansas w USA. To już 17 –ty raz zostaną przyznane nagrody. Wszystko okaże się 27 czerwca czy nasz rodak odniesie kolejny sukces.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>