www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polska gwiazda straciła dwa palce

Opowiedziała o tym, dopiero po 26 latach!

Skąd ta tajemnica? Dlaczego gwiazda Tercetu Egzotycznego Izabela Skrybant-Dziewiątkowska dopiero teraz opowiedziała o tym, że w wypadku przed laty straciła dwa palce u prawej ręki?

Jak powiedziała w rozmowie z Super Expressem, wtedy były inne czasy. Ludzie blokowali się na osoby po takich wypadkach.

A co takiego właściwie się wydarzyło, że  pani Izabela straciła dwa place? Obszerną relację z tamtego feralnego dnia zamieścił Super Express.

Jedziemy z koncertu na koncert, ja umalowana, oczywiście cała muszę być taka. Chciałam się poprawić w busie, złapałam się ramy drzwi, a nie było tej gumy. Mówię: „Koledzy, jedziemy”, ten kolega z przodu – bach – drzwi zasunął. Palców dosłownie nie ma!

Zaraz przyjechało pogotowie. Ja wtedy mówię do chłopaków: „Wody!” (bo Zbyszek, mój mąż, płakał). Chciałam się napić, a oni przynoszą kubek i chlusnęli mi w twarz. Wtedy ja krzyknęłam: „Jezus Maria, makijaż mi polali”. Ale człowiek jest pusty!

Rękę miałam czarną. Chirurg to zobaczył i mówi: „Pani Izabello, musimy amputować”. Straciłam tylko dwa palce, mam teraz nakładki . Polonia dowiedziała się o wypadku i dostałam osobny pokój w szpitalu. Cały w kwiatach, w jednym bukiecie na przykład zawinięte było tysiąc dolarów. W ogóle w szpitalu nazywali mnie słoneczkiem. Bo nie narzekałam, mimo że straszne boleści przechodziłam. Bo nie ma nic gorszego, jak stracić palce.

Skrybant_Dziewiątkowska_Izabela

Skrybant_Dziewiątkowska_Izabela

Skrybant_Dziewiątkowska_Izabela

Skrybant_Dziewiątkowska_Izabela


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>