www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polska aktorka w hitowym, międzynarodowym serialu

Paulina Gałązka niedawno uczestniczyła w premierze ostatniego filmu Andrzeja Wajdy „Powidoki”, w którym miała szczęście zagraćw. Na codzień oglądamy ją w serialu „Pierwsza miłość”, ale na tym się nie kończą jej sukcesy zawodowe. Nakręciła zagraniczny film, w którym gra główną rolę. Na razie jednak nie chce zdradzać szczegółów.

Pod koniec stycznia wygrała również casting i pojawi się w wielkim, międzynarodowym hicie serialowym pt. „Okupowani”. To duża produkcja norweska, a pierwszy sezon wyświetlany był w wieku krajach Europy, w USA i Kanadzie. Cieszy się wielką popularnością i porównywany jest do amerykańskiego serialu „House of Cards”. W pierwszym sezonie zagrał tam również polski aktor, Krzysztof Pieczyński, a Paulina Gałązka pojawi się w drugim planowanym już na wiosnę 2017 roku. Będzie opiekować się matką głównej bohaterki, czyli norweskiej pani premier, granej przez Janne Heltebrg. W roli matki wystąpi znana norweska aktorka, Britt Langlie.

O czym opowiada serial?
Nowy rząd Norwegii drastycznie ogranicza wydobycie ropy, powodując europejski kryzys energetyczny. W efekcie platformy wiertnicze na Morzu Północnym za zgodą UE zostają zaatakowani przez Rosję.

Premiera odcinka z naszą polską aktorką już wkrótce.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>