www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polka w międzynarodowym konkursie piękności

Monika Walsh jest Polką, ale już w czasie studiów wyjechała do Irlandii i tam ułożyła sobie życie.

Na co dzień jest nauczycielką, ale  od zawsze interesowała się modą i wyborami piękności. Jednak dopiero  po studiach zdecydowała się wystartować w Top Model UK. Doszła do finału i to  zachęciło Monikę  do wystartowania w wyborach Mrs Irlandii, gdzie nasza  Polka wygrała. To było spełnienie jej marzeń, takich jakie ma każda mała dziewczynka. Traktuje to jako dobrą zabawę, ale i ma powody kontynuować pasje.

Potem wysłano ją na konkurs Mrs Europy w Sofii i tam została Mrs Personality. Najlepsza osobowość wśród uczestniczek w Europie. Okazało się, że to nie koniec jej przygody z konkursem piękności.

Nasza rodaczka będzie reprezentować Irlandię na wyborach światowych Mrs Universe, które odbędą się dla około 60 kandydatek w Mińsku pod koniec sierpnia tego roku.

– Cieszę się ogromnie, bo dzięki temu czuję się wspaniale, ale mogę też działać charytatywnie.  A jak ja już się za coś biorę to robię to na 100 procent. Moja działka to walka z przemocą domową na Zielonej Wyspie. Cieszy mnie fakt, że zauważył to nasz irlandzki minister ds. handlu i rozwoju przyznał mi wyróżnienie za działalność. To daje motywację do dalszej walki – śmieje się Monika.

Teraz nasza rodaczka przygotowuje się do wyborów i  musi też pomyśleć o  kreacji, bo jak każda chciałaby wyglądać najpiękniej.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>