www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polka, Angel Oliferuk, w światowym finale Top Model

Wczoraj na imprezie charytatywnej fundacji Herosi pojawiła się modelka Angel Oliferuk, Polka która na co dzień mieszka na Florydzie.

Gdy skończyła 16 lat, wyruszyła  z rodzinnego Bielska Podlaskiego do Warszawy, by spróbować szczęścia w największych agencjach modelek w Polsce.

Tam niestety nie spodobała się. Rozpoczęła wtedy studia, turystykę i rekreację na SGGW w Warszawie. Dobrze jej szło, otrzymywala stypendia naukowe. Po zakończeniu licencjatu wyjechała do USA, aby tam spróbować szczęścia w modelingu. Nie udawało się na początku…

Na wiosnę 2012 roku rozpoczęła współpracę z agencją Fort Myers na Florydzie. Byli nią zachwyceni…Wysoka, 189 cm, szczupła… Wymarzona modelka.

Już w następny weekend miałam naukę pozowania, chodzenia, reklamy i aktorstwa, a po trzech tygodniach dostałam się na pierwszy pokaz mody w największym centrum handlowym Dillards.

Po pierwszym przyszły kolejne castingi, sesje zdjęciowe, pokazy, występy w programach telewizyjnych.

W ciągu ośmiu miesięcy nosiła na pokazach i sesjach ubrania takich projektantów i marek jak Vera Wang, Helen Gerro Couture, Zambony Haute Couture, Edward Dillard, Eric Designs, Franovik Designs, Papillion Designs oraz White House and Black Market. Fotografowały ją sławy, Jose Amigo, Nella D’Amico i David John Lantrip.

Na razie Angel występowała tylko na amerykańskich wybiegach, teraz jednak się to zmieni, ponieważ… Bierze udział w światowym Top Model. Będzie podróżowała po całym świecie.

Angel przypomniała sobie propozycję, którą kilka lat wcześniej otrzymała w centrum handlowym. Wtedy odmówiła i nie wzięła udziału w Top Model. Tym razem jednak spośród tysiąca dziewcząt wybrano właśnie ją. 13 kwietnia w Londynie odbędzie się wielki finał, w którym Angel Oliferuk wystąpi z 42 innymi dziewczynami z całego świata.

 


Wpisz komentarz

  1. 5 lutego 2013 12:15

    andyk:

    okropnie wygląda!

  2. 28 lutego 2013 12:36

    sara:

    Zycze powodzenia!!;)

Podobne posty:

/* */?>