www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Polk, wino, kobiety i śpiew

Nic tak nie współgra z artystycznym światem kultury i sztuki, jak dobre wino. Dlatego też podczas koncertu promującego najnowszy album Piotra Polka, który odbył się w sobotę 22 stycznia w Teatrze Syrena w Warszawie, nie mogło zabraknąć wyjątkowego smaku win El Sol.

Artystę podczas występu wspierali tak znakomici goście jak: Romuald Lipko, Marek Dutkiewicz, Alicja Majewska, Ewa Kuklińska, Włodzimierz Korcz oraz przyjaciele z Teatru Syrena – Wojciech Malajkat, Zbigniew Zamachowski i Jan Jankowski.

Sobotni występ przyciągnął oddanych fanów aktora, którzy pokochali nostalgiczną i liryczną stylistykę śpiewanych przez niego utworów. Koncert nasycony był dźwiękami subtelnego swingu i jazzu oraz smyczkowym brzmieniem, choć tym razem w bardziej balladowym wydaniu. Półtoragodzinny koncert, był długo oklaskiwany przez publiczność, którą zachwycił zmysłowy głos Polka. Po występie, w kuluarach Teatru Syrena i przy lampce półwytrawnego wina El Sol Chile i El Sol Australia, artysta podpisywał swoje płyty.

Nowy album Piotra Polka pod tytułem „Mój Film” to płyta szczególna i bardzo osobista. Artysta przyznaje, że opowiada w niej o sobie. To jego biografia i równocześnie tydzień z życia dojrzałego mężczyzny. Śpiewane na płycie historie, mają jednak tak uniwersalne przesłanie, że każdy odnajdzie w tekstach kawałek swojego życia.

piotr-polk-i-maciej-poczekaj-product-group-manager-odpowiedzialny-za-marke-el-sol

piotr-polk-na-scenie

alicja-majewska

ewa-kuklinskawojciech-malajkat

joanna-dark-marek-dutkiewicz-romuald-lipko

piotr-polk-podczas-koncertu

zbigniew-zamachowski


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>