www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Poland…Why Not? z Gwiazdami

We wtorek, 2 sierpnia, w warszawskim studio Buffo odbył się showcase z udziałem Nataszy Urbańskiej, Patrycji Kazadi i pozostałych gwiazd uczestniczących w projekcie „Poland…Why Not?”.

Podczas spotkania goście będą mieli okazję po raz pierwszy, premierowo, posłuchać utworów z płyty, która na rynku ukaże się już jesienią! Jedną z gwiazd wieczoru był Jima Beanz, twórca największych przebojów muzyki pop ostatniej dekady, jeden z najbardziej wpływowych producentów muzycznych świata. W ostatnich trzech latach aż 85 wyprodukowanych przez Jima Beanza piosenek znalazło się w top 10 w USA. Jim jest autorem tekstów oraz producentem utworów dla takich artystów jak: Britney Spears, Shakira, Nelly Furtado, Katy Perry, Justin Timberlake, Miley Cyrus, Timbaland, Chris Cornell. Wystarczy wymienić takie hity Jima z ostatnich lat jak „Womanizer” Britney Spears, czy „Say it right” Nelly Furtado. Jim przyjechał do Polski na zaproszenie Rokket Music Briana Alla i pracował m.in. z Patricią Kazadi nad pierwszym singlem z płyty „Poland…Why Not?” pt. „Go Crazy”.

Co ciekawe, na imprezie pojawiła się również nowa gwiazda. Siostra znanej modelki Joanny KrupyMarta Krupa, którą już jesienią zobaczymy w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Wracając do projektu „Poland…Why Not?” przyznać trzeba, że tym razem artyści uczestniczący w projekcie mieli naprawdę światowej klasy współpracowników. Oprócz wspomnianego Jima Beanza pracował z nimi Rob Hoffman – jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów świata. Rob Hoffman to niekwestionowana gwiazda wśród producentów muzycznych na świecie. To właśnie między innymi Hoffman odpowiada za brzmienie legendarnego albumu Michaela Jacksona „HIStory”. Współpracował także z Philem Collinsem, Christiną Aguilerą, Joe Cockerem, czy Janet Jackson. W trakcie sesji nagraniowych w warszawskim studio Buffo, Hoffman współpracował m.in. z Patricią Kazadi, Marcinem Czyżewskim, Sławkiem Uniatowskim i Julią Bogdańską, niezwykle utalentowaną dwunastolatką, która jako ostatnia dołączyła do projektu.

Przypomijmy, że Poland …Why Not? to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. Premiera albumu „Poland …Why Not?” przewidziana jest na wrzesień.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>