www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pola o sytuacji w Londynie

Znana nie tylko z naszego serwisu Pola pisze na swoim blogu o sytuacji w Londynie.

Kocham to miasto i nie cierpie kiedy ktos zaburza jego energie. Przez ostatnie dwa dni zamieszek, przezylismy chwile niepokoju – wrecz nie moglam uwierzyc w to co sie dzialo..!
Mam wrazenie ze obecne pokolenie mlodych ludzi jest przeogromnie nastawione na konsumpcje, dobra materialne, zysk, branie branie branie… Ale czego sie spodziewac, kiedy cale zycie czlowieka obraca sie wokol pieniedzy. (…) I wtedy sie w glowie przewraca albo wpadasz w depreche. Albo stawiasz zagiel, wlaczasz motor i pod prad – jedyny sposob na to aby nie dac sie szalenstwu to nie brac tego wszystkiego na powaznie 🙂 Moze kiedys pieniadze przestana byc najwazniejsze? Miec czy byc? Dla mnie – BYC. Pieniadze sa skutkiem ubocznym robienia tego co sie kocha, napewno nie wymiernikiem sukcesu. – pisze Pola na swoim blogu.

Pola robi swoje. Mimo przeciwności losu. Właśnie dostała zaproszenie do Wiednia jako jeden ze specjalnych gości obok Jesse Metcalfe, a w tym czasie będzie w Atenach! Jak widać, artystka na brak ciekawych propozycji zawodowych i na brak zajęć nie narzeka.

Tak przy okazji, pamiętajmy, że tragiczne wydarzenia ostatnich dni dotykają w równym stopniu przeciętnych mieszkańców metropolii, jak i mieszkające tam gwiazdy.

akaWpisz komentarz

  1. 14 sierpnia 2011 11:26

    karol:

    Zycze jej powodzenia

Podobne posty:

/* */?>