www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pokaz mody „Piękne nad życie”

W sobotę 21 lutego w Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz mody „Piękne nad życie” organizowany juz po raz kolejny przez Fundację Spełnionych Marzeń.

Tak jak w poprzednich edycjach, na wybiegu zobaczyliśmy podopieczne Fundacji, które wygrały walkę z rakiem. Modelki wystąpiły w kreacjach Łukasza Jemioła, a towarzyszyli im znani i lubiani aktorzy i muzycy, m.in. Tomasz Ciachorowski, Mikołaj Roznerski, Michał Lewandowski, Paweł Stasiak, Conrado Moreno, Michał Baryza oraz Wojciech Ezzat. Wieczór uświaetnił występ Piotr Rubik, Alicji Janosz i Tomasz Lubert.

Wsród gości znalazły się m.in. Beata Sadowska i Monika Pietrasińska.

Fundacja Spełnionych Marzeń od 13 już lat opiekuje się dziećmi oraz młodzieżą z chorobami nowotworowymi. Działa na oddziałach onkologicznych w Warszawie, Kielcach, Lublinie oraz Olsztynie. Pokaz Mody „Piękne nad życie” to jeden z wielu projektów realizowanych przez Fundację, wśród których znalazły się takie wydarzenia jak: „Onko-Olimpiada”, „Harley’ada” czy „Wakacje z Marzeniami”.

 


Wpisz komentarz

 1. 1 marca 2017 19:49

  Weroonka:

  Piekna sprawa. Os kilku już lat obserwuję działalność Fundacji Spełnionych Marzeń – robią tyle dobrego i w tym roku świętują już 15 lat działalności!

 2. 30 marca 2017 13:36

  Ankka:

  Super pokaz mody! To musiałoby wielkie wydarzenie dla tych dzieciaków. Brawo dla tej Fundacji i tych wszystkich dobrych ludzi

 3. 30 marca 2017 13:37

  mirra:

  W tym roku także odbył sie pokaz mody Piekne nad życie!

Podobne posty:

/* */?>