www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pokaz mody „Odczaruj Raka”

14 grudnia w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i nauki odbyła się VII edycja Pokazu Mody z udziałem pacjentów onkologicznych pod nazwą „Odczaruj Raka”.
Na wybiegu pojawili się mali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń oraz podopieczne Fundacji „OnkoCafe – Razem Lepiej”, które wygrały walkę z chorobą, a swój występ dedykują tym, którzy jeszcze walczą z rakiem.

Modelom i modelkom, którzy wystąpili w kreacjach specjalnie na ten wieczór przygotowanych przez firmę Endo oraz Natashę Pavluchenko, na wybiegu towarzyszyli aktorzy, dziennikarze i piosenkarze, m.in. Mateusz Damięcki, Olivier Janiak, Szymon Majewski, Maciej Zakościelny, Paweł Stasiak, Tomasz Ciachorowski i Conrado Moreno.

Pokaz Mody był również okazją do wręczenia Medali oraz Statuetek Aladyna – najwyższych wyróżnień Fundacji Spełnionych Marzeń dla osób i instytucji wspierających walkę z chorobą nowotworową. Te wyjątkowe nagrody trafiły do rąk m.in.: Magdaleny Różczki, Katarzyny Cichopek, Moniki Lichoty, PKS Polonus oraz Międzynarodowego Centrum Targowego ”Złoto, Srebro, Czas”.

Tego wieczoru Kapituła Orderu Uśmiechu dokonała dekoracji Szymona Majewskiego Orderem Uśmiechu przyznawanym przez najmłodszych.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>