www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Podsumowanie roku 2011 według Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Dziennikarka zrobiła małe podsumowanie największych porażek w show biznesie w minionym roku. Komu się oberwało?

 


Szczera do bólu Korwin-Piotrowska bez wahania wskazała na największą przegraną gwiazdę:
– Największą porażką jest właśnie Doda – mówi w „Newsweeku”.
Jednak obrywa się tzw. „Wodziance”, czyli dziewczynie, która pokazuje się półnago w programie Kuby Wojewódzkiego. – Moim zdaniem ma też wodę zamiast mózgu – kwituje jurorka „Top model”.

Korwin-Piotrowska nie oszczędziła też „leżącego” Michała Wiśniewskiego. – Jest smutnym chłopcem. Byłym artystą estradowym – mówi.

Dziennikarka dowaliła nawet i tym, dla których miniony rok był szczęśliwy. Oberwało się zwłaszcza Maciejowi Zakościelnemu. – Jest ofiarą obsadzania go we wszystkim dlatego, że jest ładnym chłopcem, a nie dobrym aktorem – zauważa.

Dziennikarka nie oszczędziła też autorytetów z Andrzejem Wajdą na czele. Film o Wałęsie jej zdaniem nie porwie tłumów. – Dla młodych Wałęsa jest pierdzielem z telewizji – mówi.

Karolina Korwin-Piotrowska zastanawia się także, czy wziąć udział w trzeciej edycji „Top model”. Jurorka stwierdziła, że wiele uczestniczek jest tak zdeterminowanych, że daje się macać po piersiach, tak jak było to w przypadku Andżeliki i Dawida Wolińskiego. – Gdybym była na miejscu tej macanej dziewczyny, Woliński nie miałby jedynek i trzymał się z bólu za jaja – mówi „Newsweekowi” znana z ciętego języka gwiazda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>