www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Podrywali ją Włosi!

Nie jest tajemnicą, że gdy Agata Młynarska skończyła 40 lat przeżyła załamanie nerwowe. Wyjść z dołka pomogli jej… namiętni adoratorzy!

Kiedyś Agata Młynarska nie przypominała seksbomby. Swoją kobiecość odkryła dość późno, bo we Włoszech, podczas realizacji cyklu „Rekordy Guinnessa” gdzie pracowała trzy lata jako producent kreatywny polskiej wersji. Podobno dziennikarka wciąż słyszała pod swoim adresem komplementy:

– Tam mężczyźni nie mają oporów by je prawić kobietom. Miałam ogromną frajdę w szykowaniu się do pracy, malowaniu, kręceniu loków, zakładaniu kiecek i wysokich obcasów. Faceci sięgali mi wprawdzie do ramion, ale byli szarmanccy i rozpływali się w zachwytach. Na każdą kobietę to działa jak najlepsza terapia.- wyznała prezenterka w rozmowie z „Party”.

Dziennikarka załkowicie zmieniła swój styl ubierania się, bo po prostu uzależniła się od komplementów!
– Gdy rano przychodziałm z koleżankami do pracy, pięciu Włochów od wejścia witało nas słowami: „La bella, la bella”. Kiedy słyszysz to po raz dziesiąty, myślisz sobie, że coś w tym musi być. I jesteś uskrzydlona.- twierdzi Agata Młynarska- W dużej mierze dzięki moim włoskim kolegom odważyłam się wskoczyć w obcisłe kiecki i odważniej eksponować kobiecość.

Dziennikarka nie narzeka też, że w Polsce mężczyźni jej już tak nie adorują. Jej wystarczą czułe słowa od ukochanego!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>