www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Pobili Filipa Bobka!

Przystojny amant znany z serialu „Brzydula” padł ofiarą przemocy. W jednym z nocnych klubów próbował uwieść atrakcyjną i ponętną Małgorzatę Sochę. Skończyło się siniakami i okładami z lodu.

Co dość nietypowe – mocnego „kosza” wymierzył mu nie męski konkurent, lecz sama aktorka!

Na szczęście sytuacja wydarzyła się jedynie na planie filmu „Weekend”, komedii gangsterskiej Cezarego Pazury. Filip Bobek gra w filmie postać dyskotekowego playboya, który uwodzi atrakcyjną Maję (Małgorzata Socha). Dość szybko przekonuje się jednak, że kobieta, jest równie seksowna, co niebezpieczna. A na niechciane męskie zaloty odpowiada w nieco brutalny sposób.

„Weekend” to opowieść o dwóch zwariowanych dniach z życia Maxa (Paweł Małaszyński) i Guli (Michał Lewandowski). Ci dwaj przystojni gangsterzy, przez dwie tajemnicze walizki, wplączą się w największą zadymę w mieście. „Big deal” będą chcieli zrobić nie tylko oni, ale również nowy gang Cyganów, Norman (Paweł Wilczak) i seksowna killerka Maja (Małgorzata Socha). Całą szajkę zamierzają rozpracować: stary wyjadacz na komendzie – Komisarz (Jan Frycz) i debiutujący w wydziale kryminalnym aspirant Malinowski (Antoni Królikowski).

„Weekend” – komedia gangsterska od 6 stycznia w kinach!

aka

BOBEK_FILIPsocha_malgorzata

weekend5


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>